SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Bägare 9838095
nr 983 8095
Bägare
3 st, Silver, invändigt förgyllda, Ryssland, höjd: 5, 5-7, 5
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 september 2015
kl 18:26:43
300 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.